ASU BALTIJA
Apie mus

Apie mus

UAB ASU Baltija įkurta 2005 metų pradžioje, suburiant nedidelį darbščių ir kūrybingų darbuotojų kolektyvą. Ilgametė darbuotojų patirtis leidžia sėkmingai vykdyti projektavimo, gamybos ir įrangos tiekimo darbus sraigtasparnių Mi-8/17 modernizavimui ir remontui.

Savo sėkmingos veiklos dėka, UAB ASU Baltija per šį neilgą įmonės gyvavimo laiką įgavo tiek pirkėjų, tiek ir daugelio žinomų aviacinės įrangos gamintojų pasitikėjimą ir iškovojo teisę atstovauti Baltijos regione.

UAB ASU Baltija siūlo kompleksines paslaugas ir prekes, skirtas sraigtasparnius, lėktuvus bei laivus eksploatuojantiems užsakovams, o taip pat ir specialiosioms Vidaus reikalų bei Krašto apsaugos pajėgoms.

Pagrindinės UAB ASU Baltija veiklos kryptys:

  1. Paieškos ir gelbėjimo bei specialios paskirties įrangos tiekimas Baltijos šalyse ir rytų Europoje.
  2. Prekyba ekipažo apranga.
  3. Sraigtasparnių modernizavimas, montuojant radijo navigacinę ir radijo ryšio įrangą, meteo ir paieškos lokatorius, GPS sistemos navigacinę įrangą, paieškos prožektorius, stebėjimo įrangą, gelbėjimo gerves, orlaivių šviesios šaltinių pritaikymas skrydžiams su naktinio matymo prietaisais ir kt.
  4. Orlaivių (Mi-8/17 ir kt., Eurocopter, Kamov, Antonov) atsarginių dalių tiekimas.
  5. Sraigtasparnių Mi-8/17 techninės priežiūros ir kapitalinio remonto organizavimas sertifikuotose remonto įmonėse.
  6. Specializuotų valčių tiekimas.

UAB „ASU Baltija“ turi didelę patirtį dirbant su Lietuvos valstybinėmis institucijomis, jėgos struktūromis bei gelbėtojais. Mes suteikiame kvalifikuotą techninę konsultaciją bei pagalbą gelbėjimo tarnyboms. 

UAB “ASU Baltija”
Islandijos pl. 217 - 9
Kaunas, LT49165
Tel. (8 37) 760112
Faks. (8 37) 207009
El. p.: asubaltija@asubaltija.lt
Įmonės kodas: 300092101
PVM mokėtojo kodas: LT100001773412